Kite HQ Beamer VI. 5.0m R2F Zobrazit v plné velikosti

Kite HQ Beamer VI. 5.0m R2F

Komorový kite, který je určený pro landkiting nebo snowkiting. Velkou stabilitu a snadné ovládání tohoto draka ocení zejména začátečníci.

Více informací

Kód produktu: 118216

7 131 Kč

Sleva!

8 390 Kč

-15%

-
+

Dostupnost: k dodání běžně za 4-6 dnů

Zbrusu nový HQ Beamer 6 (VI) je perfektní kite - drak pro kohokoliv, kdo se dostává do tohoto sportu a hledá všestranný model, který může využít později pro aktivity vyžadující tažení (powerktiing). Beamer 6 (VI) nikdy neomrzí, protože jeho výkon se zvyšuje se schopnostmi jeho pilota aktivně využívat jeho potenciál. Nejmodernější materiály vysoké kvality a dokonalé zpracování jsou samozřejmostí.

Šestá generace HQ Beamer přichází s ještě větší silou a vyššími výkonovými charakteristikami, než jaké byste čekali od všestranného kitu!

 

 

Jeho stabilita ho dělá pro kitery přátelským. Je určen zejména pro buggykiting, landboarding nebo snowkiting. Jeho síla je velmi plynulá a předvídatelná, což umožňuje rychlé a bezpečné zdokonalování se.

Vylepšená akcelerace a kontrola brzdových lan činí z tohoto kitu jednoznačnou volbu mezi všestrannými silovými kity.

Díky jednoduché konstrukci vývazu a malému poměru stran je Beamer jednoduše ovladatelný kite a dostanete ho kompletně připravený k letu!

Pokud jste nikdy s drakem nelétali a chcete létat s nějakým, aniž byste řešili složité ovládání a zároveň byste chtěli výkon a přesnost ovládání pro buggykiting a landboarding, je HQ BEAMER 6 (VI) ideálním kitem pro Vás!

Design vysoké kvality šesté generace pochází od lídrů na trhu v oblasti Buggy/Power kitingu.

 

 


Vlastnosti:
Jednoduché ovládání – velmi jednoduché řízení. I když létáte s kitem na čtyřech lajnách stále můžete zatáčet, jako s 2-lajnovým kitem (vpravo/vlevo). To je zvláště dobré pro ty, kteří se chtějí naučit s čtyř-lankovým kitem nebo chtějí používat čtyř-lajnový kite bez nepříjemných překvapení.
Konstantní síla – ulehčuje pro méně zkušené vzepnutí draka na landboardu nebo v buggyně. Po stočení kitu do větru, draka nemusíte složitě ovládat - sám bude s konstantní silou táhnout.
Stálá rychlost letu – velmi předvídatelné chování v letu. HQ Beamer 6 (VI) sám od sebe neakceleruje a jak rychlost jeho letu, tak i rychlost zatáčení je odhadnutelná, což je vhodné pro lidi, kteří s buggykitingem nebo landboardingem začínají.
Stabilita – velmi stabilní potah zajišťuje, že se nemusíte pořád starat o udržení draka ve vzduchu a užijete si tak více zábavy!
Malý poměr stran zajišťuje jednoduché ovládání a odhadnutelnost letového chování.
Speciálně designovaný nový profil s relativně silným tahem v širokém větrném rozsahu.
Vylepšená akcelerace a kontrola brzd.
Větší síla i pro středně zkušené letce.
Stabilní a vyvážený letový výkon.
Jednoduchá ovladatelnost-skvělá pro začátečníky i pokročilé letce.
Dirt-outs – na vrcholcích křídel pro snadné odstranění smetí z kitu.
Šitá protáhlá ukotvení lanek – pro ještě lepší výkon.
Metal Ground stake pro bezpečné usazení draka na zem.
Designový batoh a manuál.

 

Známka 
Tomáš
2016-06-06

Kit

Tento kit jsem si koupil cca před měsícem vlastnosti jsou nad očekávání . Síla výborná ovladatelnost taky super . Mohu pouze doporučit Mám jen jednu výhradu ke kitu jsem nedostal manuální návod v češtině to mě pouze zklamalo proto dávám 4 hvězdy

Napište svůj názor !

Napište svůj názor

Kite HQ Beamer VI. 5.0m R2F

Kite HQ Beamer VI. 5.0m R2F

Komorový kite, který je určený pro landkiting nebo snowkiting. Velkou stabilitu a snadné ovládání tohoto draka ocení zejména začátečníci.

Napište svůj názor

3 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.