Kite HQ Alpha 2.5m R2F

Komorový kite určený pro landkiting nebo trénink. Velkou stabilitu a snadné ovládání tohoto draka ocení zejména začátečníci. Moderní design. Výběr z mnoha velikostí.

Více informací

Kód produktu: 118102

4 769 Kč

Sleva!

5 299 Kč

-10%

-
+

Dostupnost: k dodání běžně za 5-7 dnů

HQ Alpha

HQ Alpha byl vyvinut, aby splnil požadavky těch, kteří chtějí vstoupit do prvního stupně powerkitingu. Tento tuhý a uživatelsky přívětivý padák je k dispozici ve třech velikostech, aby pokryl široký rozsah větrů.

Jednoduché a stabilní letové charakteristiky v kombinaci s opravdovou silou ve větších větrech dělají z Alphy skvělý kite pro rekreační, ale napínavé létání.

Vytvořený s jednoduchostí použití, zábavou a kvalitou na mysli. HQ Alpha je velmi stabilní kite s plynulým a snadným ovládáním - je s ním jednoduché létat, přináší výkon a hlavně spoustu zábavy.

Stabilita HQ Alpha ho činí velmi uživatelsky přátelským a zrychlí Vaše učení se, při začátcích s aktivitami, jako je buggying, landboarding nebo snow kiting. Jeho síla je velmi plynulá a předvídatelná, umožňuje snadný a rychlý postup učení.

Vylepšená akcelerace a kontrola nad brzdovými lanky dělá z kitu skvělý výběr mezi všestrannými kity.

Díky jednoduché konstrukci vývazu a malému poměru stran je HQ Alpha jednoduše ovladatelný kite a dostanete ho připraven k letu!

Pokud jste nikdy nelétali s kitem a chcete se to naučit bez potíží se složitým ovládáním a zároveň byste chtěli výkon a ovladatelnost pro buggying a lanboarding, je HQ Alpha perfektní volbou.

Zkuste zlepšit svoje schopnosti s 1.5m HQ Alpha nebo se do toho opřete a zkuste první jízdy na boardu nebo v buggy se silou 2.5m a 3.5m kitu. Pokud to na Vás bude moc, jednoduše se pusťte a kite se pomalu doklouže na zem díky bezpečnostnímu systému. Vy budete mít čas nabrat dech a pak můžete znovu začít!

S HQ Alpha můžete létat s 4lajnovým řídícím barem, který může být zakoupen jako extra příslušenství. Profilované konce baru pomůžou udržet řídící lanka od Vašich rukou během letu a také slouží jako navíječka proti zamotání při balení kitu. HQ 4-line řídící bar má svůj vlastní integrovaný bezpečnostní systém, takže i když pustíte bar, stále budete připnuti ke kitu bezpečnostním lanem.

HQ Alpha je dostupná ve velikostech 1.5m, 2.5m a 3.5m.

Vlastnosti:
Snadné ovládání – velmi snadná kontrola. I při létání s 4lajnovým můžete jednoduše zatáčet kite jako 2lajnový. To je skvělé pro kitery, kteří se chtějí s 4lajnovým řízením seznámit.
Konstantní síla – usnadňuje méně zkušeným začít s landboardingem a buggyingem. Po stočení kitu do větru nemusíte kite složitě ovládat, protože bude táhnout konstantní silou.
Stálá rychlost letu – odhadnutelné chování v letu. HQ Alpha náhle neakceleruje a rychlost letu, stejně jako rychlost zatáčení jsou odhadnutelné, což je skvělé pro lidi, kteří začínají s buggyingem nebo landboardingem.
Stabilita – velmi stabilní potah, takže se nemusíte soustředit na udržení kitu ve vzduchu a můžete si tak užít více zábavy na zemi, v buggyně nebo na landboardu.
Nízký poměr stran – pro snadné ovládání a předpokládatelné letové chování.
Zlepšená akcelerace a kontrola pomocí brzd.
Stabilní a vyvážený výkon v letu.
Snadná kontrola – perfektní pro začátečníky i pokročilé letce.
Vyšitý vývaz – pro ještě lepší výkon.
4lajnové ručky se zápěstním bezpečnostním systémem a ground stake loop.
Metal Groud stake pro bezpečné usazení draka na zem.
Přetvořený batoh, manuál.

Typ draka: tažný, 4 linový drak
Značka: HQ Invento
Název: Alpha
Druh: komorový drak
Použití: landkiting, snowkiting, powerkiting
Určeno pro: začátečníky
Rozměry: 296 x 98 cm - velikost "2.5"
Počet komor: 16
Rozsah větru: 2 - 6 Bft - velikost "2.5" a "3.5"
Potah: Spinnaker
Set obsahuje: vlastní drak, ovládací šňůry 4 x 20 m, 220/100 kg, Dyneema, ovládací tyčky, poutka na zápěstí, parkovací kolík do země, pouzdro, návod na ovládání (tištěný, popř. na CD)

 

HQ Alpha

 

 

Napište svůj názor

Kite HQ Alpha 2.5m R2F

Kite HQ Alpha 2.5m R2F

Komorový kite určený pro landkiting nebo trénink. Velkou stabilitu a snadné ovládání tohoto draka ocení zejména začátečníci. Moderní design. Výběr z mnoha velikostí.

Napište svůj názor

2 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.