KITE HQ4 RUSH PRO 250 R2F Zobrazit v plné velikosti

KITE HQ4 RUSH PRO 250 R2F

Cvičný tříšňůrový komorový kite, který je určený pro trénování základních cviků s kitem.

Více informací

4 890 Kč

Sleva!

4 990 Kč

-
+

Dostupnost: k dodání běžně za 5-7 dnů

-100 Kč

HQ Rush IV Pro

Zbrusu nový HQ4 Rush Pro 250 byl vytvořen pro ještě vyšší výkon. Společně s třetí šňůrou zjednodušuje vstup do power kitingu a restart draka je s ním bezpečnější a jednodušší!

Malé, ale perfektně tvarované balení obsahuje ovládací systém (bar), který může být použit jako součást Vašeho kite surf tréninku na zemi. Je také vhodný pro lidi, kteří se chtějí naučit základy ovládání kitu se záměrem pokračovat ke kite surfování nebo snow kitingu. Pokud se kiter dostane do problému – jednoduše pustí bar a kite dopdne na zem bez tahu. Pak stačí jen zvednout bar a může se začít znovu.

HQ4 Rush Pro 250 je perfektní kite pro děti (pod řádným dohledem) a HQ4 Rush Pro 300 a 350 jsou ideální kity pro všechny prknové sporty, které používají bar, poskytující možnost plynulé uživatelsky přívětivé zlepšení si kiting techniky.

Díky jednoduché konstrukci vývazu a malému poměru stran je HQ4 Rush Pro  jednoduše ovladatelný kite a dostanete ho kompletně připravený k letu!

Ideální pokud jste nikdy nelétali s kitem a chcete se to naučit bez zbytečného boje s obtížným ovládáním!

Vlastnosti:
Jednoduché řízení – velmi jednoduchá ovladatelnost.
Konstantní síla – jednodušší pro méně zkušené dostat draka do vzduchu. Po zatočení kitu dolů do větru – nemusíte draka přespříliš ovládat, protože stále táhne.
Stabilita – velmi stabilní potah zajišťuje, že se nemusíte pořád starat o udržení draka ve vzduchu a užijete si tak více zábavy!
Malý poměr stran zajišťuje jednoduché ovládání a odhadnutelnost letu
Speciálně designovaný nový profil s relativně silným tahem v širokém větrném rozsahu
Velmi plynulé a stabilní letové charakteristiky dělají HQ4 Rush Pro velmi jednoduše manévrovatelný
Odolná konstrukce s vyztuženým profilem a prošitým vývazem.
HQ4 Rush Pro Control Bar – bar pro snadný restart a bezpečnost

HQ4 Rush Pro - pro rekreační použití: HQ4 Rush Pro je skvělý pro skidding, skoky a je skvělým způsobem, jak se naučit létat s kitem. Při stočení HQ4 Rush Pro v mírném větru začnete cítit tah kitu. Neběhejte do předu když drak začne táhnout, nakloňte se dozadu a nechte se táhnout se zapřenými nohami!

HQ4 Rush Pro - pro landboarding: modely 300 Pro a 350 Pro jsou ideálním vstupním bodem pro kitery, kteří chtějí kite pro trénink stejně jako pro ty, kteří chtějí první lehce ovladatelný kite pro landboarding.

HQ Rush IV Pro

Napište svůj názor

KITE HQ4 RUSH PRO 250 R2F

KITE HQ4 RUSH PRO 250 R2F

Cvičný tříšňůrový komorový kite, který je určený pro trénování základních cviků s kitem.

Napište svůj názor