Drak HQ Hydra II 420 R2F

Nejnovější generace velmi oblíbeného cvičného komorového powerkite s uzavřenými komorami. To je kite Hydra II. Ta pravá volba především pro trénování základních cviků na vodě (kiteboarding). Ovládání pomocí hrazdy.

Více informací

Kód produktu: 117578

9 799 Kč

-
+

Dostupnost: k dodání běžně za 5-7 dnů

HQ Hydra II

Zbrusu nový kite HQ Hydra 2 (II) byl přetvořen pro ještě lepší výkon. Jednoduchost použití byla také zvýšena.

Společnost HQ vytvořila kite, který s vylepšenými letovými vlastnostmi a odezvou poskytuje více síly při zatáčení.

Technologie uzavřených komor umožňuje spolehlivé opětovné zdvižení draka z vody a činí z HQ Hydra II nejvšestrannější cvičný kite pro lekce na zemi nebo na vodě.

Nově vyvinutá struktura komor poskytuje maximální odolnost při trénincích a třetí lanko poskytuje efektivní bezpečnostní systém a umožňuje jednoduché přistání a opětovný restart Hydry.

Pokud se kiter dostane do problémů, při použití bezpečnostního zápěstního lankového systému jednoduše pustí bar a kite spadne na zem bez síly.

Malé, ale perfektně tvarované balení obsahuje ovládací systém (bar), který může být použit jako součást Vašeho kite surf tréninku na zemi nebo je vhodný pro lidi, kteří se chtějí naučit základy řízení kitu kvůli snow kitingu.

Díky jednoduché konstrukci vývazu a malému poměru stran je HQ Hydra 2 (II) snadno ovladatelným kitem a je dodáván kompletně připraven k letu!

Vlastnosti:
Jednoduché ovládání – velmi jednoduché řízení. I když létáte s kitem na čtyřech lankách stále můžete zatáčet, jako s 2-lankovým kitem (vpravo/vlevo). To je zvláště dobré pro ty, kteří se chtějí naučit s čtyř-lankovým kitem nebo chtějí používat čtyř-lankový kite bez nepříjemných překvapení.
Konstantní síla – ulehčuje pro méně zkušené vzepnutí draka na landboardu nebo v buggyně. Po stočení kitu do větru, draka nemusíte složitě ovládat - sám bude s konstantní silou táhnout.
Stabilita – velmi stabilní potah zajišťuje, že se nemusíte pořád starat o udržení draka ve vzduchu a užijete si tak více zábavy!
Malý poměr stran zajišťuje jednoduché ovládání a odhadnutelnost letového chování
Speciálně designovaný nový profil s relativně silným tahem v širokém větrném rozsahu
Velmi plynulé a stabilní letové charakteristiky dělají z HQ Hydra 2 (II) velmi jednoduše manévrovatelný kite.
Odolná konstrukce s vyztuženým profilem a prošitým vývazem.

HQ Hydra pro rekreační použití: HQ Hydra 2 (II) je skvělým způsobem, jak se naučit létat s kity na vodě. Kdo uvažue o kiteboardingu, Hydra je skvělým kitem pro výcvik.

Typ draka: tažný, 3 linový drak
Značka: HQ Invento
Název: Hydra II
Druh: komorový drak s uzavřenými komorami
Použití: trénink kiteboardingu, powerkitingu
Určeno pro: začátečníky
Rozměry: 420 x 130 cm - velikost "420"
Počet komor: 15
Rozsah větru: 2 - 5 Bft (6 - 34 km/h) - velikost "350"
Potah: Spinnaker
Set obsahuje: vlastní drak, ovládací šňůry 3 x 20 m Dyneema - velikost "420", ovládací hrazda 50 cm (Control Bar), batoh, návod na ovládání (tištěný, popř. na CD)

 

HQ Hydra II

Napište svůj názor

Drak HQ Hydra II 420 R2F

Drak HQ Hydra II 420 R2F

Nejnovější generace velmi oblíbeného cvičného komorového powerkite s uzavřenými komorami. To je kite Hydra II. Ta pravá volba především pro trénování základních cviků na vodě (kiteboarding). Ovládání pomocí hrazdy.

Napište svůj názor

2 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.