Kite Best Kiteboarding Kahoona V4 2012

Není divu, že se jezdci vrací sezónu po sezóně právě ke Kahooně, která má výbornou reputací díky velkému hang-timu a skvělému tahu v kraji větrného okna. S citlivějším řízením, dobře redukovaným tlakem na baru a výbornou stabilitou (zásluhu má především vyladěná vrchní části kitu) je Kahoona V4 na vrcholu.

Více informací

12 799 Kč

-
+

Kahoona poskytuje perfektní kombinaci výkonu pro freeride, new school s wave riding. Kahoona V4 kombinuje, vysokou stabilitu, výborné přenášení reakcí z baru na kita, obrovký depower. To dělá tento kite ideálním pro pokrokovou jízdu, bez ohledu na požadovaný styl jízdy.

 

Když jezdíte wave riding, Kahoona V4 nabízí své špičkové vlastnosti, ať už jdete dolů po vlně nebo hraníte s potřebou co nejrychleji nastoupat. Kahoona V4 Vám umožní provádět nejnovější unhooked new school triky. Snadný relaunch z vody, motivuje k učení nových triků a dává nejvyšší důvěru nejenom wave jezdcům, kteří potřebují relaunch svých kitů dříve, než přijde další vlna. Je to perfektní partner pro použití se surfboardem.

 

V konstrukci Kahoony V4 je obsaženo obojí. Je bomb - proof (nárazuvzdorná) a lehká zároveň. Zavedení modelu nové Kahoony přináší výhodu EZ-pump systému tudíž nafukování jedním ventilem a to poprvé v historii Kahoony. S vyjímečným ovládáním, výkonem a snadností použití se stává Kahoona V4 perfektním kitem pro zlepšování tvé jezdecké úrovně.

 

 Detailní popis:

 

Dozadu zahnuté konce křídel:Swep Wingtip design Kahoony V4, umožňuje jedinečně kombinovat konečný výkon, velký depower a maximální stabilitu. Kahoona spojuje příznivé vlastnosti C-kitu a SLE kitu, aby poskytla vyjímečný zážitek pro kite surfaře na všech úrovních.

 

4 vzpěrový design: Tvar náběžné hrany a hodně zahnuté konce křídel dozadu u Kahoony umožnily R&D týmu, odstranit prostřední vzpěru z konstrukce draka: s jednou vzpěrou méně je Kahoona ve vzduchu schopna zatáčet rychleji, s měnším odporem, a lítá za měnšího větru než bylo možné s pětivzpěrnou konstrukcí.

 

Air-Aid materiály: Nové vysoce výkonné povlaky vláken na obou Ripstop a Dacron materiálech, maximalizují sílu a zvyšují odezvu řízení. Materiál se sníženou průtažností při zatížení, dává řadě Kahoona draků rázné ovládání a větší citlivost SLE tvaru, jaký kdy BEST vyrobil.

 

 

Nový tenký hlavní ban: Hlavní ban každého Kahoona kitu je šitý novou jehlou, jedna jehla na jeden hlavní ban. Výměna jehel pro každý nový hlavní ban Kahoony zajišťuje přesnější steh s menší dírkou po jehle a silnější konečnou konstrukci. Tím se sice trochu zvyšují náklady, ale je to nejlepší způsob jak postavit pořádného kita.

 

3D Kevlarové spoje vzpěr: Kostra kitu je zesílená Kevlarem pro maximální přesnost, odolnost a minimální hmotnost. Všechny spoje na přední hraně a vzpěrách, jsou na tomto kitu laserem řezané, 3D tvarované a Kevlarovou páskou vyztužené. Samozřejmě to trvá trochu déle a nepatrně se tím zvýší i náklady, pokud je drak postaven tímto způsobem, ale není lepší způsob jak spojit náběžnou hranu se vzpěrami.

Skryté přípojné body: Přípojné body jsou umístěny na vnitřní straně náběžné hrany kitu (je to lepší, než je nechat nechráněné zvenku na hlavním banu) a proto se snížila možnost otírání hrany švu a třepení Dacronu. Pro snowkiting a ježdění v jakémkoliv terénu je to jasná volba.

 

Ploché švy: Ploché švy na hlavním banu tvoří nejsilnější konstrukci náběžné hrany, která byla kdy vyrobena. Odstraněním překrytí mezi jednotlivými částmi materiálu, vznikla silnější a lehčí konstrukce náběžné hrany, která má zvýšenou tuhost a torzní (kroutící) zatížení. Díky tomu se zlepšily reakce při ovládání a prodloužila se životnost.

 

3D Obvodové vyztužení potahu: Nárazy s kitem to je životní fakt. To je důvod, proč je každý potah na každém kitu BEST podporován unikátní vyztuženou zónou: která izoluje samostatný potah od prudkých nárazů při dopadu. CFT nyní využívá ještě silnější značku vyztužení přímo mezi vzpěrami a potahem, zvyšuje sílu vašeho draka, aniž by zbytečně navyšovala hmotnost. CFT je unikátní přistup k rozdělení nárazu, a efektivnímu přenesení napětí, napříč potahem tvého kitu a můžete jej najít pouze na kitech od BESTu.

 

Vlastní ladění: Umožňuje nastavit rychlost zatáčení a tlak na baru dle tvých osobních voleb. Dává ti více zpětné vazby při unhooked jízdě, nebo můžeš nastavit zadní šňůry pro snížení tlaku na baru a maximální depower.

 

 

Vysoce zátěžový šev: Všechny švy, které jsou na náběžné hraně u všech BEST kitů, jsou trojitě šité a zevnitř jsou podlepené speciální látkou pro maximální pevnost. Všechny vnitřní švy jsou podlepené hladkou páskou, aby chránily bladdery před stehovanými hřbety. Load Flex Seam design poskytuje další podporu pro náběžnou hranu a pomáhá poskytovat maximum pevnosti a stability tvého kitu.

CFT zesílená odtoková hrana: Všechny BEST kity využívají výhody exklusivní CFT zesílené odtokové hrany. Přidáním CFT na zadní stranu plachty pomáhá zajistit ostré zatáčecí reakce a bezkonkurenční životnost. CFT také pomáhá snižovat poškození vzniklé při třepotání odstaveného kitu na zemi.

 

Kevlarem vyztužené spoje: Rohy na náběžné hraně jsou zesílené, odolné proti oděru a poskytují větší odolnost při manipulaci a při přistávání, nebo startování. Využívá se v jakémkoliv terénu ale ocení je především snowkiteři.

 

 

Označení Surf Tough: Je značkou absolutně nejvyšší kvality, každého kitu BEST. Neexistují žádné zkratky vedoucí ke skvělému výkonu a dlouhé životnosti. BEST jsou pyšní na každý kite, který udělají, a to je důvod, proč najdete značku Surf Tough na každém z jejich nafukovacích kitů.

 

Celoživotní záruka: Firma BEST chce, aby všechno co dělají, bylo vyjímečné a aby si tento trend udrželi tak dlouho, jak by jste jen mohli očekávat. To je důvod proč Vám nabízí unikátní "Fér a odůvodněnou celoživotní záruku" na všechno co prodávají. Myšlenka této záruky je jednoduchá: stejná kvalita služeb, kterou by oni sami očekávali od svého vlastního vybavení. Pokud si BEST bude myslet, že je to fér a odůvodněné - vymění, nebo opraví tvůj kite, bez ohledu na to jak starý je. Pokud se budeš o své vybavení dobře starat, tak si zasloužíš, aby bylo o tebe postaráno také.

 

Take away and save Připojte se k 71% BEST zákazníků, kteří chtějí chránit životní prostředí. Ne každý potřebuje další pumpu nebo kite bag a kiteři často preferují pouze zakoupení draka samotného. Proto Vám nabízíme možnost koupit si draka bez pumpy nebo kite bagu, nebo obojího a ušetřit tak peníze. Ušetři své peníze a chraň životní prostředí.

 

 

 

 

Kite only obsahuje:

kite Kahoona V4 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
malá opravovací sada


 

Kite komplet obsahuje:

kite Kahoona V4 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
RP - bar V2 zvolené velikosti
šňůry 20m + 3m na prodloužení
bezpečnostní leash
malá opravovací sadaNapište svůj názor

Kite Best Kiteboarding Kahoona V4 2012

Kite Best Kiteboarding Kahoona V4 2012

Není divu, že se jezdci vrací sezónu po sezóně právě ke Kahooně, která má výbornou reputací díky velkému hang-timu a skvělému tahu v kraji větrného okna. S citlivějším řízením, dobře redukovaným tlakem na baru a výbornou stabilitou (zásluhu má především vyladěná vrchní části kitu) je Kahoona V4 na vrcholu.

Napište svůj názor

1 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.