Kite Best Kiteboarding TS 2012

Každá velikost TS kitu je unikátně sestrojena pro specifické jízdní podmínky, takže umožňuje pokrýt rozsah požadavků všech jezdců a jízdních stylů. Každá část designu, tvarování, výběru materiálu a konstrukce na TS byla zdokonalována tak, aby dovedla každou velikost ještě blíže k dokonalosti.

Více informací

14 899 Kč

-
+

Jakýkoliv jezdec hledající kite do silného větru, který je stabilní a předvídatelný, nemusí hledat jiné draky než 4m a 5,5m TS. Jezdci, kteří preferují unhooked na vlnách totiž zjistili, že střední velikosti TS kitů nabízí dokonalé spojení pevné a rychlé reakce na řízení, lehký tlak na baru a unhooked ovládání, což jim umožňuje vyjádřit svůj styl, jako nikdy předtím.

 

New - school jezdci hledající silný výkon, budou unešeni zlepšeným ovládáním, energickým výkonem a skákáním, které přináší střední velikosti TS kitů. Hooked nebo unhooked 7m až 14m TS draci dodávají větší stabilitu, precizní zpětnou vazbu a více výkonu.

 

Pro "course racing" (závodění na dálku kolem bójky) a slabší povětrnostní podmínky jsou určeny právě 15m a 17m TS kity, které jsou nejlépe aerodynamicky vytvarované. Tvarováním se draci TS "vytrimovali" tak, aby poskytovaly maximum výkonu ve slabém větru a výhodu při závodění. Změny designu prostřední vzpěry a nafukovací pozice, mají za následek ještě snadnější restart i v slabších povětrnostních podmínkách.

 

TS ve velikostech od 4m do 17m jsou pro každého jezdce a pro každý styl ježdění.

 

Detailní popis:

 

Optimalizovaná geometrie pro jízdu: Každá velikost TS je unikátní. Použili jsme různé kombinace materiálů, konstrukční techniky, ukotvení a 3D geometrie, pro vytvoření vysoce výkonných draků. Každý model je ideální pro poskytování maximálního výkonu pro pokročilé jezdce hledající perfektní freeride/freestyle křížený kite.

 

 

Air - Aid materiály: Nové vysoce výkonné složení vláken na obou Ripstop a Dacron materiálech, maximalizují sílu a zvyšují odezvu řízení. Kombinace těchto materiálů, dodává řadě TS draků rázné ovládání a velký větrný rozsah.

 

 

TS mikro ukotvení: TS používá krátké, přímo na hlavní ban napojené přední ukotvení. Dává všechny výhody přímého propojení s tvým kitem, ale stále si zachovává stabilitu, velký větrný rozsah a jednoduchý restart, na které jste zvyklí z SLE tvarů. Pro jízdu unhooked, kombinace geometrie a nového mikro ukotvení, zabraňuje přepadávání kitu do větrného okna, nebo dozadu a dobrý unhooked pocit.

 

 

Vlastní ladění: Umožňuje nastavit rychlost zatáčení a tlak na baru dle tvých osobních voleb. Dává ti více zpětné vazby při unhooked jízdě, nebo můžeš nastavit zadní šňůry pro snížení tlaku na baru a maximální depower.

 

 

EZ - pumpa: Rychlý nafukovací systém přes jeden ventil. S pouze jedinou částí mezi hlavním bladerem a každou vzpěrou, to ani nemůže být lehčí a spolehlivější.

 

 

Nový tenký hlavní ban: Hlavní ban každého TS kitu je šitý novou jehlou, jedna jehla na jeden hlavní ban. Výměna jehel pro každý nový hlavní ban Kahoony zajišťuje přesnější steh s menší dírkou po jehle a silnější konečnou konstrukci. Tím se sice trochu zvyšují náklady, ale je to nejlepší způsob jak postavit pořádného kita.

 

 

Skryté přípojné body: Přípojné body jsou umístěny na vnitřní straně náběžné hrany kitu (je to lepší, než je nechat nechráněné zvenku na hlavním banu) a proto se snížila možnost otírání hrany švu a třepení Dacronu.

 

 

Kevlarem vyztužené spoje: Rohy na náběžné hraně jsou odolné proti oděru a poskytují větší odolnost proti manipulaci a poškození během startu a přistání.

 

 

3D Kevlarové spoje vzpěr: Kostra kitu je zesílená Kevlarem pro maximální přesnost, odolnost a minimální hmotnost. Všechny spoje na přední hraně a vzpěrách, jsou na tomto kitu laserem řezané, 3D tvarované a Kevlarovou páskou vyztužené. Samozřejmě to trvá trochu déle a nepatrně se tím zvýší i náklady, pokud je drak postaven tímto způsobem, ale není lepší způsob jak spojit náběžnou hranu se vzpěrami.

 

 

3D Obvodové vyztužení potahu: Nárazy s kitem to je životní fakt. To je důvod, proč je každý potah na každém kitu BEST podporován unikátní vyztuženou zónou: která izoluje samostatný potah od prudkých nárazů při dopadu. CFT nyní využívá ještě silnější značku vyztužení přímo mezi vzpěrami a potahem, zvyšuje sílu vašeho draka, aniž by zbytečně navyšovala hmotnost. CFT je unikátní přistup k rozdělení nárazu, a efektivnímu přenesení napětí, napříč potahem tvého kitu a můžete jej najít pouze na kitech od BESTu.

 

 

Vysoce zátěžový šev: Všechny švy, které jsou na náběžné hraně u všech BEST kitů, jsou trojitě šité a zevnitř jsou podlepené speciální látkou pro maximální pevnost. Všechny vnitřní švy jsou podlepené hladkou páskou, aby chránily bladdery před stehovanými hřbety. Load Flex Seam design poskytuje další podporu pro náběžnou hranu a pomáhá poskytovat maximum pevnosti a stability tvého kitu.

 

 

Ploché švy: Ploché švy na hlavním banu tvoří nejsilnější konstrukci náběžné hrany, která byla kdy vyrobena. Odstraněním překrytí mezi jednotlivými částmi materiálu, vznikla silnější a lehčí konstrukce náběžné hrany, která má zvýšenou tuhost a torzní (kroutící) zatížení. Díky tomu se zlepšily reakce při ovládání a prodloužila se životnost.

 

 

Napojení vzpěry pomocí kroužku: Bladery ve vzpěrách jsou napojeny k hlavnímu bladeru. Toto napojení prochází skrz obal hlavní vzpěry a speciální kroužek tak, aby při manipulaci s bladerem umožňovalo těsné dolehnutí a jednoduchou výměnu.

 

 

3D odírací ochrana: Materiál na hlavním banu TS má 3D tvarované odírací polštářky, aby poskytovaly maximální ochranu při startech a přistávání.

 

 

Označení Surf Tough: Je značkou absolutně nejvyšší kvality, každého kitu BEST. Neexistují žádné zkratky vedoucí ke skvělému výkonu a dlouhé životnosti. BEST jsou pyšní na každý kite, který udělají, a to je důvod, proč najdete značku Surf Tough na každém z jejich nafukovacích kitů.

 

 

Celoživotní záruka: Firma BEST chce, aby všechno co dělají, bylo vyjímečné a aby si tento trend udrželi tak dlouho, jak by jste jen mohli očekávat. To je důvod proč Vám nabízí unikátní "Fér a odůvodněnou celoživotní záruku" na všechno co prodávají. Myšlenka této záruky je jednoduchá: stejná kvalita služeb, kterou by oni sami očekávali od svého vlastního vybavení. Pokud si BEST bude myslet, že je to fér a odůvodněné - vymění, nebo opraví tvůj kite, bez ohledu na to jak starý je. Pokud se budeš o své vybavení dobře starat, tak si zasloužíš, aby bylo o tebe postaráno také.

 

 

Take away and save Připojte se k 71% BEST zákazníků, kteří chtějí chránit životní prostředí. Ne každý potřebuje další pumpu nebo kite bag a kiteři často preferují pouze zakoupení draka samotného. Proto Vám nabízíme možnost koupit si draka bez pumpy nebo kite bagu, nebo obojího a ušetřit tak peníze. Ušetři své peníze a chraň životní prostředí.

 

 

 

Kite only obsahuje:

kite TS 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
malá opravovací sadaKite komplet obsahuje:

kite Kahoona V4 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
RP - bar V2 zvolené velikosti
šňůry 20m + 3m na prodloužení
bezpečnostní leash malá opravovací sada

Napište svůj názor

Kite Best Kiteboarding TS 2012

Kite Best Kiteboarding TS 2012

Každá velikost TS kitu je unikátně sestrojena pro specifické jízdní podmínky, takže umožňuje pokrýt rozsah požadavků všech jezdců a jízdních stylů. Každá část designu, tvarování, výběru materiálu a konstrukce na TS byla zdokonalována tak, aby dovedla každou velikost ještě blíže k dokonalosti.

Napište svůj názor

1 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.