Kite Best Kiteboarding Nemesis HP V3

Nová Nemesis HP3 je zpět! Cuben fiber hlavní ban, profil kitu, revoluční technologie Twister-tech a unikátní letové vlastnosti z Nemesis HP udělali legendární kite, který předčil veškerou svou konkurenci. Nemesis HP je mnohem rychlejší a odolnější než ostatní doposud vyrobené kity.

Více informací

19 999 Kč

-
+

Nemesis HP je již dlouhou dobu na trhu číslo 1. Má větrný rozsah jako BOW kite, vlastnosti pro skoky a triky téměř jako C kite a je zaručeně jeden z nejrychlejších kitů svého druhu. Co je bezesporu výhodou je také jeho použití na kiteboarding, snowkiting i landkiting.


Přednosti tohoto modelu:

- unikátní technologie Twister tech

- Cuben Fiber hlavní ban (mnohem kvalitnější a silnější materiál než běžný Dakron), díky tomu má Nemesis HP nejtenčí hlavní ban na trhu a zároveň i ten nejodolnější

- optimální tlak na baru, výborná a jednoduchá kontrola nad drakem, intuitivní ovládání

- skvělá stoupavost proti větru

- vlastnosti BOW kitu vůči větrnému rozsahu, vlastnosti C-shape pro skoky a freestyle

- optimální tlak na baru, výborná a jednoduchá kontrola nad drakem, intuitivní ovládání

- unikátní rychlost otáčení draka, maximální hangtime

 

Jízdní styly - Freeride, Freestyle, Speed, Táhlé dlouhé skoky

Vhodnost - expert, pokročilí

Velikosti - 8m,10m,12m,14m

Sezóna - kiteboarding, snowkiting, landkiting

 

Jízdní vlastnosti:

Již Nemesis HP 2008 byla špičkou v použitých materiálech a letových vlastnostech kitu. Její úzký profil hlavního banu, který firma Bestkiteboarding začala jako první v kitovém průmyslu používat již u modelů v roce 2005 u předchůdců jako Hellfish nebo Waroo Pro postupem času perfektně vychytala poměr mezi použitým materiálem a koncovou cenou pro zákazníka, tak aby na trh dodali kite skvělé kvality, ale stále za rozumnou cenu. Díky použití Cuben Fiber oproti běžnému dakronu, který používají ostatní firmy má právě Cuben Fiber zásluhu na úzkém profilu hlavního banu, který můžete nafoukat až na 1,1 atmosféry s jistotou, že vydrží i opravdu prudký náraz.

To za použití běžného darkonu jde jen těžko dosáhnout, jelikož tento materiál tak vysoký tlak i náraz při náročnějším užívání nedokáže vydržet. Nemesis HP si tak velice rychle získala své nadšence.

Samozřejmě nejen materiál Cuben Fiber dělá z Nemesis HP jedinečný model, je to také kombinace profilu kitu, šití jednotlivých vzpěr a výztuh, správný poměr použitého materiálu mezi běžným dakronem a Cuben Fiber, systém navázání předních šňůr VP2, možnost nastavení jízdního stylu pomocí AB vyvázání, či zpevnění odtokových hran a křídel kitu.

Velkou změnou již od modelu 2009 je technologie Twister tech, která kitu dává zcela nové možnosti. Kite tak nemnění jen úhel náběhu křídla jako to je běžně u jiných kitů, ale mění i poloměr zakřivení celého těla kitu, což zcela jinak ovlivňuje letové vlastnosti na základě podnětů jezdce. Kite Nemesis HP je jediný na světě, u kterého je tato revoluční koncepce použita. Proč je Nemesis HP tak unikátní kite? Již název HP high performance který označuje kity vysoké kvality a výkonu o Nemesis napovídá jezdcům své. V momentě, kdy se s ní poprvé svezete, poznáte rozdíly v letových vlastnostech oproti jiným modelům a ke svému původnímu kitu se již jen těžko vrátíte.

Nemesis HP je pro všechny jezdce, kteří žádají kite vysokých kvalit, perfektní odezvy na baru, možnost nastavení dle různých jízdních stylů, skvělé letové vlastnosti i odolnost materiálu vůči poškození. Nemesis HP je určena pro jezdce, kteří vyžadují vysoké skoky, rychlost při otáčení, odezvu na baru a možnost využít kite v podmínkách, které se právě nabízejí. Nemesis HP je pro všechny, kteří žádají špičkové vybavení.

Vývoj kitu Nemesis:

Nemesis HP3 2011 je nástupcem velmi úspěšné řady modelu Nemesis HP2 2009: a modelu 2008 který si celosvětově získal spousty příznivců. Proto Nemesis HP3 Bestkiteboarding opět pro rok 2011 uvedl na trh.

Vychytávky:

- 4 šňůrové vyvázání

- VP3 kladkový systém u předních šňůr

- AB systém vyvázání pro možnost změny letových vlastností

- lehká a velmi odolná konstrukce

- depower s širokým rozsahem

- nejvyšší kvalita materiálu Cuben fiber & Dakron

- Twister technology

- trojitě šité podlepené švy

- vyztužení odtokové hrany

- vyztužení náběžné hrany v částech vzpěr pro maximální životnost

- kevlarem vyztužené konce křídel v namáhaných částech

- vyztužení krajů křídel zesíleným dakronem

- obvodové vyztužení materiálu

- 3D kevlar spoje (řezané laserem)

- Vyztužení materiálu u vývazů VP3 na hlavním banu

- dvou fázové trimování

- jednoduchý restart draka z vodní hladiny

- EZ-pump nafukování jedním ventilem

- barevné označení baru, šňůr i kitu pro snadné navázání

 

Detailní popis:Cubenem vybavený hlavní ban: Tenčí, tvrdší a aerodynamičtější konstrukce hlavního banu vybaveného cuben materiálem poskytuje lepší výkon, než lze dosáhnout se standardní dakronovou konstrukcí. Použití Cuben vlákna umožnilo navrhnout rychleji létající, aerodynamičtější a tvrdší kite. Cuben vlákno je netkaná textilie používaná v letectví a kosmonautice. Ve srovnání s běžně používanými materiály s dakronovým základem se při zatížení nenatahuje a může vydržet mnohem vyšší pumpované tlaky. Je to právě tato kombinace vlastností, které činí strukturu hlavního banu Nemesis HP tak unikátní a umožňuje designovat rychlejší a silnější kity. Cuben vlákno používané u Nemesis HP je pokryto tenkou vrstvou dakronu, aby poskytovalo dodatečnou odolnost proti oděru, jenž jej dělá mnohem trvanlivějším, než obvyklé tkaniny používané při výrobě kitů jinými firmami.

 

 

Air - Aid materiály: Nové vysoce výkonné složení vláken na obou Ripstop a Dacron materiálech, maximalizují sílu a zvyšují odezvu řízení. Kombinace těchto materiálů, dodává řadě Nemesis draků rázné ovládání a velký větrný rozsah.

 

 

Twister Tech: Twister Tech umožňuje kitu reagovat přímo na ovládací vstup vedoucí od baru. Zároveň vám tak dodá rychlejší a pevnější otáčení se sníženým tlakem na bar a vylepšeným citem pro manipulaci. Twister Tech přináší kitu otáčecí reakce C-shape kitu a vlastnosti vysoké výkonnosti jako u SLE kitů. Hlavní ban vybaven unikátní schopností protáčení Twister Tech totiž umožňuje otáčet celou konstrukci a nejen kraji křídel. Bezproblémová integrace Twister Tech do Cubenem vybaveného hlavního banu, VP2 a 3D kevlarového vzdušného rámu dodává kitu neuvěřitelnou rychlost otáčení a reakcí, přičemž si zachovává ty nejlepší letové vlastnosti.

 

 

EZ - pumpa: Rychlý nafukovací systém přes jeden ventil. S pouze jedinou částí mezi hlavním bladerem a každou vzpěrou, to ani nemůže být lehčí a spolehlivější.

 

 

 

CFT zesílená odtoková hrana: Všechny BEST kity využívají výhody exklusivní CFT zesílené odtokové hrany. Přidáním CFT na zadní stranu plachty pomáhá zajistit ostré zatáčecí reakce a bezkonkurenční životnost. CFT také pomáhá snižovat poškození vzniklé při třepotání odstaveného kitu na zemi.

 

 

VP3 - systém navázání předních šňůr: Náš způsob vyvázání předních šňůr poskytuje oproti standardnímu vyvázání značné výhody. Použitím dvou kladek na každé straně draka, se zvětšil depower při zachování krátké dráhy baru. Zároveň redukovaný tah na baru zůstává po celou funkční délku stejný. Dále VP3 zajišťuje optimální rozložení síly z předních šňůr do celého oblouku náběžné hrany, což drakovi přidává na stabilitě,zvláště v poryvovém větru.

 

 

3D Kevlarové spoje vzpěr: Kostra kitu je zesílená Kevlarem pro maximální přesnost, odolnost a minimální hmotnost. Všechny spoje na přední hraně a vzpěrách, jsou na tomto kitu laserem řezané, 3D tvarované a Kevlarovou páskou vyztužené. Samozřejmě to trvá trochu déle a nepatrně se tím zvýší i náklady, pokud je drak postaven tímto způsobem, ale není lepší způsob jak spojit náběžnou hranu se vzpěrami.

 

 

Skryté přípojné body: Přípojné body jsou umístěny na vnitřní straně náběžné hrany kitu (je to lepší, než je nechat nechráněné zvenku na hlavním banu) a proto se snížila možnost otírání hrany švu a třepení Dacronu. Pro snowkiting a ježdění v jakémkoliv terénu je to jasná volba.

 

 

3D Obvodové vyztužení potahu: Nárazy s kitem to je životní fakt. To je důvod, proč je každý potah na každém kitu BEST podporován unikátní vyztuženou zónou: která izoluje samostatný potah od prudkých nárazů při dopadu. CFT nyní využívá ještě silnější značku vyztužení přímo mezi vzpěrami a potahem, zvyšuje sílu vašeho draka, aniž by zbytečně navyšovala hmotnost. CFT je unikátní přistup k rozdělení nárazu, a efektivnímu přenesení napětí, napříč potahem tvého kitu a můžete jej najít pouze na kitech od BESTu.

 

 

Kevlarem vyztužené spoje: Rohy na náběžné hraně jsou zesílené, odolné proti oděru a poskytují větší odolnost při manipulaci a při přistávání, nebo startování. Využívá se v jakémkoliv terénu ale ocení je především snowkiteři.

 

 

Vysoce zátěžový šev: Všechny švy, které jsou na náběžné hraně u všech BEST kitů, jsou trojitě šité a zevnitř jsou podlepené speciální látkou pro maximální pevnost. Všechny vnitřní švy jsou podlepené hladkou páskou, aby chránily bladdery před stehovanými hřbety. Load Flex Seam design poskytuje další podporu pro náběžnou hranu a pomáhá poskytovat maximum pevnosti a stability tvého kitu.

 

 

Vlastní ladění: Umožňuje nastavit rychlost zatáčení a tlak na baru dle tvých osobních voleb. Dává vám více zpětné vazby při unhooked jízdě, nebo můžete nastavit zadní šňůry pro snížení tlaku na baru a maximální depower.

 

 

Napojení vzpěry pomocí kroužku: Bladery ve vzpěrách jsou napojeny k hlavnímu bladeru. Toto napojení prochází skrz obal hlavní vzpěry a speciální kroužek tak, aby při manipulaci s bladerem umožňovalo těsné dolehnutí a jednoduchou výměnu.

 

 

Označení Surf Tough: Je značkou absolutně nejvyšší kvality, každého kitu BEST. Neexistují žádné zkratky vedoucí ke skvělému výkonu a dlouhé životnosti. BEST jsou hrdí na každý kite, který udělají, a to je důvod, proč najdete značku Surf Tough na každém z těchto nafukovacích kitů.

 

 

Celoživotní záruka: Firma BEST chce, aby všechno co dělají, bylo vyjímečné a aby si tento trend udrželi tak dlouho, jak by jste jen mohli očekávat. To je důvod proč Vám nabízí unikátní "Fér a odůvodněnou celoživotní záruku" na všechno co prodávají. Myšlenka této záruky je jednoduchá: stejná kvalita služeb, kterou by oni sami očekávali od svého vlastního vybavení. Pokud si BEST bude myslet, že je to fér a odůvodněné - vymění, nebo opraví tvůj kite, bez ohledu na to jak starý je. Pokud se budeš o své vybavení dobře starat, tak si zasloužíš, aby bylo o tebe postaráno také.

 

Take away and save Připojte se k 71% BEST zákazníků, kteří chtějí chránit životní prostředí. Ne každý potřebuje další pumpu nebo kite bag a kiteři často preferují pouze zakoupení draka samotného. Proto Vám nabízíme možnost koupit si draka bez pumpy nebo kite bagu, nebo obojího a ušetřit tak peníze. Ušetři své peníze a chraň životní prostředí.

 

 

 

Kite only obsahuje:

kite Nemesis HP V3 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
malá opravovací sadaKite komplet obsahuje:

kite Nemesis HP V3 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
RP - bar V2 zvolené velikosti
šňůry 20m + 3m na prodloužení
bezpečnostní leash
malá opravovací sada

Napište svůj názor

Kite Best Kiteboarding Nemesis HP V3

Kite Best Kiteboarding Nemesis HP V3

Nová Nemesis HP3 je zpět! Cuben fiber hlavní ban, profil kitu, revoluční technologie Twister-tech a unikátní letové vlastnosti z Nemesis HP udělali legendární kite, který předčil veškerou svou konkurenci. Nemesis HP je mnohem rychlejší a odolnější než ostatní doposud vyrobené kity.

Napište svůj názor

1 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.