Kite Best Kiteboarding GP 2012

GP od Bestu vás vrátí zpět do budoucnosti, zpět tam, kde všechno záleželo jen na surovém výkonu a přebíjeli jste každý nový trik co jste vyzkoušeli. GP byl designován týmovými jezdci, kteří ho také vylaďovali a testovali a přináší bezkonkurenční kombinaci popu, citlivého řízení a úžasného pocitu při unhook jízdě.

Více informací

20 199 Kč

-
+

Unikátní je pro GP především "Reflex design", který funguje jako tlumiče pro kite. Dává vynikající pocit při jízdě unhook a pomáhá vstřebávat každý větrný poryv. Také rozšiřuje potah kitu tak, že získáte více zdvihu pro skákání a snadnou jizdu proti větru.

 

Navrženo pro new school a wakestyl jezdce - GP TWIN TUNE Vám dává možnosti nastavení tak, že si nastavíte více popu, lepší stoupavost a citlivé ovládání pro soutěžní rozjížďky, nebo naladí GP na zkoušení tvých posledních triků. S Twin Tune můžeš snadno přepínat mezi new school a wakestyle nastavením během pár sekund, a to ti pomůže se přeorientovat na požadovaný styl v co nejkratší době.

 

GP je pravý C-kite bez kladek nebo šoupátek. Je designován tak, aby nejlíp využíval 5tou šňůru na GP baru, pro maximální kontrolu, bezpečnost a snadný a rychlý restart z vody. GP - bar přichází s 8 mm splétanou prostřední šňůrou, "Sacrifice Insert Systemem" zabraňující opotřebení depower šňůry a novým přichycením "Pro-cuff QR" k trapézu pro nechtěné vypnutí během ježdění. Spojte tyto inovace a funkce dohromady a dostanete C-kite balíček, který je předurčen stát se budoucností freestylových soutěží.

 

Detailní popis:

 

The Reflex: Náběžná hrana na GP má unikátní boční profil se zabudovanou Reflexní křivkou. Reflex Vám pomáhá dělat se svým kitem kruté triky a dává úžasný pocit, když se odrazíte. Reflex také znamená, že díky rozšíření prostřední vzpěry, která je posunutá kousek dopředu, máte rozšířený vrch kitu tak, že vám dává více energie pro lepší skoky a lepší vlastnosti při nastoupávání proti větru.

Dvojité ladění: Každý jezdec může dokonale vyladit ovládání a dodávaní výkonu GP C-kitu tak, aby odpovídal žádanému stylu jízdy. S Twin Tune si můžete snadno přepínat mezi newschool a wakestyle nastavením. Twin Tune vám dává více možností napojení šňůr, takže si můžete zvolit vice popu, lepší stoupavost a více citlivé ovládání pro freeride jízdu, nebo naladit své GP pro trénování nejnovějších triků.

 

Nový tenký hlavní ban: Hlavní ban každého GP kitu je šitý novou jehlou, jedna jehla na jeden hlavní ban. Výměna jehel pro každý nový hlavní ban GP zajišťuje přesnější steh s menší dírkou po jehle a silnější konečnou konstrukci. Tím se sice trochu zvyšují náklady, ale je to nejlepší způsob jak postavit pořádného kita.

 

Pravá C-kite struktura: Pokud chcete rychleji zatáčet a mít větší zpětnou vazbu od svého kitu, potom potřebujete být s ním spojeni, jak jen to je možné. S GP C-kite jsou tvé šňůry napojeny přímo na křídla a náběžnou hranu. Nejsou zde žádné uzdičky, šoupátka nebo kladky. Vše co máte je čistý výkon a úžasná zpětná vazba na baru.

 

5tá šňůra na GP-baru: GP přichází s vlastní speciální 5tou šňůrou na GP-baru, navrhnutou proti rychlému opotřebení. 8 mm splétaná prostřední šňůra je nejsilnější v oboru. Nový "Sacrifice Insert System" umožňuje vyměňovat nízkotřecí vložky v baru a proto depower šňůra má velmi dlouhou životnost. K tomu, jsme navrch přidali QR Cuff manžetu pro lepší uchycení a snížení pravděpodobnosti náhodného vypojení. A dále 5tou bezpečnostní šňůru - Red line, takže si můžete být jisti, že váš kite během jízdy bude trávit svůj čas ve vzduchu a ne ve vodě.

 

Skryté přípojné body: Přípojné body jsou umístěny na vnitřní straně náběžné hrany kitu (je to lepší, než je nechat nechráněné zvenku na hlavním banu) a proto se snížila možnost otírání hrany švu a třepení Dacronu.

 

Kevlarem vyztužené spoje: Rohy na náběžné hraně jsou odolné proti oděru a poskytují větší odolnost proti manipulaci a poškození během startu a přistání.

 

 

3D Kevlarové spoje vzpěr: Kostra kitu je zesílená Kevlarem pro maximální přesnost, odolnost a minimální hmotnost. Všechny spoje na přední hraně a vzpěrách, jsou na tomto kitu laserem řezané, 3D tvarované a Kevlarovou páskou vyztužené. Samozřejmě to trvá trochu déle a nepatrně se tím zvýší i náklady, pokud je drak postaven tímto způsobem, ale není lepší způsob jak spojit náběžnou hranu se vzpěrami. Díky tomu je tato konstrukce lehká a velmi odolná a dodává kitu vyjímečný výkon a snadnou manipulaci.

 

Obvodové vyztužení povrchu kitu: Nárazy s kitem to je životní fakt. To je důvod, proč je každý povrch na každém kitu BEST podporován unikátní vyztuženou zónou: která ho izoluje od prudkých nárazů při dopadu. CFT nyní využívá ještě silnější značku vyztužení přímo mezi vzpěrami a povrchem, zvyšuje sílu vašeho draka, aniž by zbytečně navyšovala hmotnost. CFT je unikátní přistup k rozdělení nárazu, a efektivnímu přenesení napětí, napříč povrchovým materiálem tvého kitu a můžete jej najít pouze na kitech od BESTu.

 

Vysoce zátěžový šev: Všechny švy, které jsou na náběžné hraně u všech BEST kitů, jsou trojitě šité a zevnitř jsou podlepené speciální látkou pro maximální pevnost. Všechny vnitřní švy jsou podlepené hladkou páskou, aby chránily bladdery před stehovanými hřbety. Load Flex Seam design poskytuje další podporu pro náběžnou hranu a pomáhá poskytovat maximum pevnosti a stability vašeho kitu.

 

Ploché švy: Ploché švy na hlavním banu tvoří nejsilnější konstrukci náběžné hrany, která byla kdy vyrobena. Odstraněním překrytí mezi jednotlivými částmi materiálu, vznikla silnější a lehčí konstrukce náběžné hrany, která má zvýšenou tuhost a torzní (kroutící) zatížení. Díky tomu se zlepšily reakce při ovládání a prodloužila se životnost.

 

3D odírací ochrana: Materiál na hlavním banu GP má 3D tvarované odírací polštářky, aby poskytovaly maximální ochranu při startech a přistávání.

 

 

Označení Surf Tough: Je značkou absolutně nejvyšší kvality, každého kitu BEST. Neexistují žádné zkratky vedoucí ke skvělému výkonu a dlouhé životnosti. BEST jsou hrdí na každý kite, který udělají, a to je důvod, proč najdete značku Surf Tough na každém z těchto nafukovacích kitů.

 

Celoživotní záruka: Firma BEST chce, aby všechno co dělá, bylo vyjímečné a aby si tento trend udrželi tak dlouho, jak by jste jen mohli očekávat. To je důvod proč Vám nabízí unikátní "Fér a odůvodněnou celoživotní záruku" na všechno co vyrábí. Myšlenka této záruky je jednoduchá: stejná kvalita služeb, kterou by oni sami očekávali od svého vlastního vybavení. Pokud si BEST bude myslet, že je to fér a odůvodněné - vymění, nebo opraví váš kite, bez ohledu na to jak starý je. Pokud se budete o své vybavení dobře starat, tak si zasloužíte, aby bylo o vás postaráno také.

 

Take away and save Připojte se k 71% BEST zákazníků, kteří chtějí chránit životní prostředí. Ne každý potřebuje další pumpu nebo kite bag a kiteři často preferují pouze zakoupení draka samotného. Proto Vám nabízíme možnost koupit si draka bez pumpy nebo kite bagu, nebo obojího a ušetřit tak peníze. Ušetřete své peníze a chraňte životní prostředí.

 

 

 

 

Kite only obsahuje:

kite GP 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
malá opravovací sadaKite komplet obsahuje:

kite GP 2012 zvolené velikosti
pumpu BESTKITEBOARDING
standartní kite bag
GP - bar zvolené velikosti
šňůry 20m + 3m na prodloužení
bezpečnostní leash
malá opravovací sada
Napište svůj názor

Kite Best Kiteboarding GP 2012

Kite Best Kiteboarding GP 2012

GP od Bestu vás vrátí zpět do budoucnosti, zpět tam, kde všechno záleželo jen na surovém výkonu a přebíjeli jste každý nový trik co jste vyzkoušeli. GP byl designován týmovými jezdci, kteří ho také vylaďovali a testovali a přináší bezkonkurenční kombinaci popu, citlivého řízení a úžasného pocitu při unhook jízdě.

Napište svůj názor

1 položek ve stejné kategorii, které Vás mohou zajímat.